ÜST KURUL BAŞKANLARININ GÖREV TARİHLERİ (16/10/2016)

S.No

Adı ve Soyadı

Görev Süresinin

Başlama Tarihi

Bitiş Tarihi

1

Ali BARANSEL

16.05.1994

24.05.1996

2

Güneş MÜFTÜOĞLU

29.05.1996

05.03.1997

3

Prof. Dr. Orhan OĞUZ

05.03.1997

05.12.1997

4

Prof. Dr.İbrahim Agah ÇUBUKÇU

05.12.1997

12.05.1998

5

Kutlu SAVAŞ

12.05.1998

30.05.2000

6

Sedat Nuri KAYIŞ

01.06.2000

01.06.2002

7

Fatih KARACA

04.06.2002

15.07.2005

8

Dr. A.Zahid AKMAN

15.07.2005

15.07.2009

9

Prof. Dr. Davut DURSUN

15.07.2009

15.07.2015

10

Arif FIRTINA (*)

22.07.2015

25.11.2015

11

Prof. Dr. İlhan YERLİKAYA

25.11.2015

-

(*) 6112 sayılı Kanunun 36. maddesi uyarınca en yaşlı üye sıfatıyla Üst Kurula başkanlık yapmıştır.